IPCorder

Představujeme Vám revoluční zařízení IPCorder, které slouží jako systém pro centralizovanou správu a monitoring bezpečnostních zařízení založených na bázi protokolu IP, především pak IP kamer.

IPCorder především usnadňuje zapojení IP kamer do jednoho kamerového systému, ke kterému již není potřeba expert přes počítačové sítě. Zapojení a konfigurace kamerových systému ještě nikdy nebyla tak jednoduchá. IPCorder má však mnoho dalších funkcí, které mají jednoho společného jmenovatele - jednoduchost, nebo alespoň zjednodušení. Řadíme mezi ně správu a ukládání obrazových a zvukových dat z kamer, koordinace a nastavení akcí kamer v závislosti na událostích (pohyb apod.) nebo přístup ke všem kamerám a jejich zálohovaným datům přes jednotné webové rozhraní.

Záznamové zařízení pro 4 IP kamery již od 5.990,-Kč bez DPH.

Nejlepší poměr cena / výkon.

Doporučujeme pro byty, rodinné domy, malé a střední komerční prostory do 24 IP kamer.

Podkategorie kategorie „IPCorder“:

IPCorder pro malý kamerový systém

IPCorder pro malý kamerový systém

Záznamové a monitorovací zařízení pro IP kamerové systémy od 4 do 8 IP kamer. Spolehlivé a za rozumnou cenu, to jsou modely IPCorder řady KNR-1000, které nabízí připojení až 8 IP kamer a jednoho pevného disku o maximální kapacitě 3 TB.

Mezi hlavní funkce IPCorderů řady KNR-1000 patří miniaturní rozměry a pasivní chlazení pro tichý chod, unikátní grafické rozhraní v českém jazyce, podpora světových výrobců IP kamer, snadný přístup z internetu pomocí PC (MS Windows, MAC OS, Linux), tabletů (Android a iPad) a mobilních telefonů (Android a iPhone).

Cena: již od 5.490,-Kč bez DPH

Doporučení: byty, rodinné domy, malé komerční prostory do 8 IP kamer

IPCorder pro malý a střední kamerový systémy

IPCorder pro malý a střední kamerový systémy

Záznamové a monitorovací zařízení pro IP kamerové systémy od 8 do 40 IP kamer. Spolehlivé a za rozumnou cenu, to jsou modely IPCorder řad KNR-200 a KNR-5000, které nabízí připojení až 40 IP kamer a pěti pevných disků o maximální kapacitě jednoho pevného disku 3 TB .

Mezi hlavní funkce IPCorderů řad KNR-200 a KNR-5000 patří unikátní grafické rozhraní v českém jazyce, podpora světových výrobců IP kamer, snadný přístup z internetu pomocí PC (MS Windows, MAC OS, Linux), tabletů (Android a iPad) a mobilních telefonů (Android a iPhone).

Cena: již od 8.990,-Kč bez DPH

Doporučení: velké byty, rodinné domy, malé a střední komerční prostory do 40 IP kamer

 

IPCorder pro střední a velký kamerový systém

IPCorder pro střední a velký kamerový systém

Záznamové a monitorovací zařízení pro IP kamerové systémy od 16 do 40 IP kamer v rackovém provedení. Profesionální provedení a za rozumnou cenu, to jsou modely IPCorder řad KNR-400 a KNR-8000, které nabízí připojení až 40 IP kamer a osmi pevných disků o maximální celkové kapacitě až 24 TB.

Mezi hlavní funkce IPCorderů řad KNR-400 a KNR-8000 patří rackové 1U provedení, unikátní grafické rozhraní v českém jazyce, podpora světových výrobců IP kamer, snadný přístup z internetu pomocí PC (MS Windows, MAC OS, Linux), tabletů (Android a iPad) a mobilních telefonů (Android a iPhone).

Cena: již od 24.990,-Kč bez DPH

Doporučení: střední a velké komerční prostory do 40 IP kamer s delší dobou záznamu

 

Pokračujte prosim výběrem některé z podkategorií.

Úkázka využití zařízení IPCorder:

IPCorder - schéma zapojení