IPCorder

Představujeme Vám revoluční zařízení IPCorder, které slouží jako systém pro centralizovanou správu a monitoring bezpečnostních zařízení založených na bázi protokolu IP, především pak IP kamer.IPCorder především usnadňuje zapojení IP kamer do jednoho kamerového systému, ke kterému...číst více

Představujeme Vám revoluční zařízení IPCorder, které slouží jako systém pro centralizovanou správu a monitoring bezpečnostních zařízení založených na bázi protokolu IP, především pak IP kamer.

IPCorder především usnadňuje zapojení IP kamer do jednoho kamerového systému, ke kterému již není potřeba expert přes počítačové sítě. Zapojení a konfigurace kamerových systému ještě nikdy nebyla tak jednoduchá. IPCorder má však mnoho dalších funkcí, které mají jednoho společného jmenovatele - jednoduchost, nebo alespoň zjednodušení. Řadíme mezi ně správu a ukládání obrazových a zvukových dat z kamer, koordinace a nastavení akcí kamer v závislosti na událostích (pohyb apod.) nebo přístup ke všem kamerám a jejich zálohovaným datům přes jednotné webové rozhraní.

Záznamové zařízení pro 4 IP kamery již od 5.990,-Kč bez DPH.

Nejlepší poměr cena / výkon.

Doporučujeme pro byty, rodinné domy, malé a střední komerční prostory do 24 IP kamer.

číst méně
Pokračujte prosim výběrem některé z podkategorií.

Úkázka využití zařízení IPCorder:

IPCorder - schéma zapojení